HAKKIMIZDA

Sidar Demirgil

Trader ve Profesyonel Trader Eğitmeni

Kural Akademi Trade okulunun kurucusu ve eğitmeni Sidar Demirgil, profesyonel trader ve yatırımcıdır. 2000’li yıllarda borsayla kötü bir kayıptan sonra tanışan ve “ben kaybettiysem biri mutlaka benim paramı kazandı ve ben paramı geri istiyorum” diyerek, yurt dışında profesyonel trader eğitimleri gördü. 5 Sene sonra borsa da kaybettiği 17bin dönüm tarlayı 132bin dönüm tarla olarak gerine koyarak başarısını kanıtladı.

Sidar Demirgil, YouTube üzerinde en çok seyredilen Türk alım satımcı traderdir. YouTube kanalı 3 milyondan fazla görüntülenme alarak Türkiye’de en çok izlenen trade kanallarındandır. 2021 yılında kurduğu YouTube kanalı 2 sene de 50.000 aboneye kadar ulaşmıştır.

22 yıllık borsa, forex ve kripto tecrübesiyle birçok yatırım portföyüne sahiptir. Piyasalarda kullandığı “Sapan Sistemi” ile son 9 yılda piyasanın üstünde getiriler elde etti. (Çok düşük riskler alarak) Kurumsal ve bireysel olmak üzere bir çok tüccar eğiten Sidar Demirgil her insanın hayatta başarılı olmayı hak ettiğine inanarak ve trade üzerine bitmek bilmeyen arzusuyla binlerce öğrenci yetiştirmiştir. Bugün de kanıtladığı stratejisi ve sistemleriyle binlerce öğrencisine ilham, moral ve hoca olmaya devam ediyor.

Shopping Cart
Mesaj Gönder
Destek Hattı
Merhaba
Ben Sidar Bey'in asistanı Elif, size nasıl yardımcı olabilirim?